cB Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cB Clan

U toku online cB cs ligue
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Molim vas uradite to sto prije!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ZenGa




Broj poruka : 5
Datum upisa : 12.04.2009

Molim vas uradite to sto prije! Empty
PočaljiNaslov: Molim vas uradite to sto prije!   Molim vas uradite to sto prije! Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 2:54 pm

Ovako... moja je prijava za awp online bila ovdje... i neko je ocito izbrisao moju prijavu....

pa ja ne vjerujeeeem....bas za awp ligu sam trebo igrat , a ne knife... jer sam mnogo dobar s awpom...


ako je ikako moguce, da me prebacite na awp online ligu... a na knife izbrisite il samo zamjenite nekoga i mene... Cool

Hvala unaprijed....

p.s. ovako je moja tema izgledala i imam svjedoke da sam se prijavio na awp ligu...

Molim vas uradite to sto prije! S4rh42ZenGa - iz Zagreba, 18 godina

ZenGa- phoenixking-croatia@hotmail.com

Steam kontakt:
ZenGa - illusn
Nazad na vrh Ići dole
ivan031




Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.04.2009

Molim vas uradite to sto prije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas uradite to sto prije!   Molim vas uradite to sto prije! Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 5:11 pm

također nasa prijava za 5v5 je obrisana !!!
Nazad na vrh Ići dole
Z|0tV0r




Broj poruka : 7
Datum upisa : 12.04.2009

Molim vas uradite to sto prije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas uradite to sto prije!   Molim vas uradite to sto prije! Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 7:12 pm

Posto ovi nece da igraju ligu 5 vs 5 ... ubacite nas ...

Ime klana: Jedva se sabrasmo
Tag klana: jss >
Igraci:

dglbot
dglnob
dglpro
dglgey
dglsisa

Msn:
zloca_feelhot@hotmail.com
chuk_norrisxd@hotmail.com


Poslednji izmenio Z|0tV0r dana Ned Apr 19, 2009 4:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ivan031




Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.04.2009

Molim vas uradite to sto prije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas uradite to sto prije!   Molim vas uradite to sto prije! Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 9:27 pm

joj jesi glup lik nas su maknuli a neki drugi seodjednom pojavio umjesto nas
Nazad na vrh Ići dole
Z|0tV0r




Broj poruka : 7
Datum upisa : 12.04.2009

Molim vas uradite to sto prije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas uradite to sto prije!   Molim vas uradite to sto prije! Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 9:29 pm

pa procitaj sta si napisao glupane 1 mater li ti ja tvoju ti ces meni da sam glup ... procitaj sta si napisao i pokusaj da protumacis bote ...
Nazad na vrh Ići dole
ivan031




Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.04.2009

Molim vas uradite to sto prije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas uradite to sto prije!   Molim vas uradite to sto prije! Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 2:29 am

pa skontaj ga ti glup si jako pogle si prijavu ime klana:jss a tag klana:jedva se sabrasmo haha glup si ko kurac i onda jos svako ime ima tag dgl haha
Nazad na vrh Ići dole
Z|0tV0r




Broj poruka : 7
Datum upisa : 12.04.2009

Molim vas uradite to sto prije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas uradite to sto prije!   Molim vas uradite to sto prije! Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 4:06 am

Joj prou to uopste nije vezano za ono za sta smo poceli da se raspravljamo cuti pls pametniji si ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Molim vas uradite to sto prije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas uradite to sto prije!   Molim vas uradite to sto prije! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Molim vas uradite to sto prije!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ee pls molim vas promenite mi prijavu!!! menjali smo malo ekipu i ima novi igrac!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
cB Clan :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: